Praca

Praca / Kariera

Siłę naszej firmy zawdzięczamy przede wszystkim ludziom – odpowiedzialnym, kreatywnym, wykształconym, nieustannie poszerzającym swoją wiedzę w zakresie ochrony środowiska dzięki licznym szkoleniom, w których uczestniczą. To właśnie nasi pracownicy, w głównej mierze, odpowiedzialni są za prężny rozwój firmy. Tu nabywają nowego doświadczenia jak i umiejętności, co jest wynikiem długiej pracy nad złożonymi problemami, których w naszej branży nie brakuje.
Naszym standardem jest powierzanie pracownikom różnorodnych projektów, wraz z pełną swoboda przy realizacji własnych pomysłów, zapewniając jednocześnie opiekę i pomoc bezpośredniego przełożonego.
Świadomość wagi każdego pracownika w procesie budowania pozwala każdemu na pełne wykorzystanie własnych możliwości, podejmowanie nowych wyzwań i zdobywanie nowych umiejętności. Wzajemne relacje, które zbudowaliśmy, pozwolą korzystać z bogatych doświadczeń naszych wieloletnich pracowników, a inwencja naszych nowych koleżanek i kolegów, przynosi nowe rozwiązania i pozwala na nowe spojrzenie na wiele działań.
Gwarantujemy współpracę z gronem utalentowanych ludzi, która opiera się na zaufaniu i szacunku.
Chcesz do nas dołączyć wyślij CV wraz z listem motywacyjnym na adres:
kariera@grupaekoprojekt.pl

Szerokie perspektywy

Każdy z pracowników Grupy Ekoprojekt, poza możliwościami, jakie dają wyzwania i zadania na stanowisku pracy oraz uczestniczenie w szkoleniach, może stworzyć własny, indywidualny plan rozwoju. Podczas rozmów z przełożonym pracownik ma możliwość zaproponowania wybranego przez siebie szkolenia w ramach samorozwoju, bądź projektu, w którym chciałby się realizować poza wcześniej ustalonymi celami.

Napisz z nami pracę licencjacką, magisterską i zaliczeniową

Nie masz pomysłu na temat pracy zaliczeniowej, licencjackiej, magisterskiej? Brakuje Ci materiałów i nie wiesz skąd możesz je uzyskać? A może brakuje Ci inspiracji?
Skontaktuj się z nami, może wspólnie znajdziemy materiały które mogą posłużyć Ci do napisania Twojej pracy. Na naszych stronach znajdziesz informacje, statystyki, wykresy danych, mogące się okazać dla Ciebie źródłem wiedzy, która będzie pomocna w karierze naukowej.
A jeżeli nie znalazłeś potrzebnych informacji, napisz do nas.

Ochrona Danych

Wysyłając do nas aplikacje oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych przez firmę Grupa Ekoprojekt Sp. z o. o. ul. Kazimierza Wielkiego 15, 43-300 Bielsko-Biała zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Tobie prawo wglądu do danych, prawo ich poprawiania oraz wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania. Celem poinformowania o przebiegu prowadzonych projektów rekrutacyjnych, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji za pośrednictwem poczty e-mail lub telefonicznie.